پیام فرستادن

اخبار

October 31, 2022

از کارخانه تولید بستر آی سی HOREXS بازدید و کاوش کنید

Hongruixing (Hubei) Electronics Co., Ltd. (HOREXS Group, HRX) که قبلا با نام Boluo Hongruixing Electronics Co., Ltd. شناخته می شد، بر تجارت بستر بسته بندی تراشه های حافظه تمرکز دارد.بستر بسته بندی بیش از 10 سال است که تولید می شود و جایگاه خاصی در زمینه تراشه حافظه داخلی دارد.گروه HOREXS در سال 2020 کارخانه ای را ایجاد خواهد کرد که عمدتاً بر پایه HOREXS برای گسترش سریع تکیه می کند و محصولات آن عمدتاً در سطح متوسط ​​​​به بالا متمرکز می شوند.تولید بستر بسته بندی، محصولات شامل تولید بستر بسته بندی مانند FCCSP، CSP، Sip، eMMC، FBGA، MEMS، Memory (BGA) و غیره است. هوافضا، صنعتی و سایر زمینه های بسته بندی تراشه.

آخرین اخبار شرکت از کارخانه تولید بستر آی سی HOREXS بازدید و کاوش کنید  0

آخرین اخبار شرکت از کارخانه تولید بستر آی سی HOREXS بازدید و کاوش کنید  1

ارزش خروجی جهانی بسترهای بسته بندی در سال 2022 حدود 8.8 میلیارد دلار آمریکا تخمین زده می شود که از این میان حوزه های کاربردی با سریع ترین رشد در محموله های بستر بسته بندی عبارتند از ماژول های حافظه، ماژول های داده و غیره. طبق پیش بینی شبکه اطلاعاتی Huajing، انتظار می‌رود ارزش خروجی بسترهای بسته‌بندی چین در سال 2025 به 41.24 میلیارد یوان برسد. با توسعه سریع و ارتقای فناوری صنعت اطلاعات الکترونیکی، این صنعت روند صعودی ثابتی را نشان خواهد داد.پیش بینی می شود که رشد صنعت نیمه هادی در آینده توسط زمینه هایی مانند تراشه های حافظه و MEMS هدایت شود.این نوع تقاضا باعث افزایش تقاضا برای تراشه ها می شود که مستقیماً محموله های تراشه ها را هدایت می کند که به نوبه خود باعث افزایش تقاضا برای بسترهای IC می شود.

آخرین اخبار شرکت از کارخانه تولید بستر آی سی HOREXS بازدید و کاوش کنید  2

آخرین اخبار شرکت از کارخانه تولید بستر آی سی HOREXS بازدید و کاوش کنید  3

انتقال صنعت نیمه هادی فرصتی برای ترویج توسعه بسترهای بسته بندی منطقه ای است.با انتقال صنعت نیمه هادی به سرزمین اصلی چین، توسعه تولیدکنندگان داخلی بستر بسته بندی آی سی را ارتقا می دهد.توسعه و گسترش بازار بستر بسته بندی آی سی نیازمند یک دوره طولانی تحقیق و توسعه فناوری و اجرای فرآیند است، اما فضای زیادی برای توسعه در آینده وجود دارد.اعتقاد بر این است که با بهبود همزمان مواد، تجهیزات و سایر فناوری‌ها در زنجیره صنعتی، انتظار می‌رود تولیدکنندگان داخلی به سرعت در این مسیر رشد کنند و بازارهای بیشتری فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی را به دست آورند.

آخرین اخبار شرکت از کارخانه تولید بستر آی سی HOREXS بازدید و کاوش کنید  4

 

اطلاعات تماس