پیام فرستادن

اخبار

May 11, 2023

شرکت HOREXS در نمایشگاه EMAX-Electronics Manufacturing مالزی

HOREXS برای اولین بار در 12 جولای 2023 در EMAX-Electronics Manufacturing شرکت خواهد کرد.


نمایشگاه اکسپو آسیا EMAX 2023 تنها رویداد فناوری و تجهیزات تولید و مونتاژ الکترونیکی است که تولیدکنندگان بین‌المللی تراشه، تولیدکنندگان نیمه‌رسانا و تامین‌کنندگان تجهیزات را گرد هم می‌آورد که در مرکز تولید پنانگ، مالزی گرد هم آمده‌اند تا آخرین پیشرفت‌های صنعت را به نمایش بگذارند.صنعت الکترونیک در پنانگ بیش از 40 سال تجربه دارد که حضور شرکت های چند ملیتی متعدد (MNCS) نشان می دهد.پیشگامان صنعت الکترونیک پنانگ و شرکت هایی که تا به امروز به سرمایه گذاری در پنانگ ادامه می دهند عبارتند از AMD، Hewlett Packard (بعدها Agilent)، اینتل، هیتاچی (در حال حاضر Renesas)، بوش و Osram.موفقیت اولیه پنانگ در تولید باعث شد تا پنانگ به "دره سیلیکون شرقی" شهرت پیدا کند.

 

Hongruixing (Hubei) Electronics Co., Ltd. (HOREXS Group, Hongruixing) که قبلاً با نام Boluo Hongruixing Electronics Co., Ltd. شناخته می شد، در سال 2009 تاسیس شد. این شرکت بر تجارت بسترهای بسته بندی برای تراشه های حافظه تمرکز دارد و از شهرت خاصی برخوردار است. در زمینه تراشه های حافظه در چین.وضعیت؛

 

گروه HOREXS کارخانه ای را در سال 2020 ایجاد خواهد کرد که عمدتاً بر پایه HOREXS برای گسترش سریع تکیه می کند.محصولات این شرکت عمدتاً در ساخت بسترهای بسته بندی متوسط ​​​​تا بالا متمرکز شده است.محصولات عبارتند از FCCSP، CSP، Sip، eMMC، FBGA، MEMS، حافظه (BGA) و سایر تولید بستر بسته بندی، نوع بستر عمدتا بر اساس مواد BT است که به طور گسترده در زمینه های مصرف کننده، خودرو، هوافضا، صنعتی و سایر زمینه های بسته بندی تراشه استفاده می شود.

 

در حال حاضر، دفتر مرکزی این شرکت در شهر Huangshi، استان هوبئی است و پایگاه تولید و عملیات Huizhou Hongruixing را حفظ می کند و بخش عملیات بازار بین المللی در شنژن تأسیس شده است.

 

این شرکت از زمان تأسیس خود بر اساس تحقیق و توسعه، تولید و فروش بردهای مدار چاپی فوق نازک و بسته بندی و آزمایش زیرلایه های نیمه هادی بوده است.کارخانه و غیره محصولات و خدمات درجه یک را ارائه می دهند.

 

Hongruixing از زمان تاسیس و توسعه خود به طور مداوم بهبود فرآیند و تحقیق و توسعه را پرورش داده است و متعهد به ایجاد تیم متخصص حرفه ای خود برای تشکیل یک سرویس کلیدی برای مشتریان جهانی با فرآیند، کیفیت و خدمات است.

 

در آن زمان، مشتریان و کارشناسان از همه اقشار، مانند بسته بندی نیمه هادی و طراحی آی سی، برای مشاوره و راهنمایی استقبال می کنند.

 

我司HOREXS将于2023年7月份首度参加 EMAX-Electronics ManufacturingExpo Asia.
EMAX 2023.业中心,展示行业最新发展的电子制造和组装技术及设备盛会。槟城电子制造和组装技术及设备盛会。槟城电帚盛会。槟城电帻验,众多跨国公司 (MNCS) 的存在证明了这一点。槟城电子业的先驱和持絭在证明了这一点。槟城电子业的先驱和持絭在证在公司有 AMD، Hewlett Packard، Agilent، Intel، Hitachi، Renesas، بوش 和 Osram。槟城最初的制造业成功使槟城享有"东方硅谷"的美誉.

گروه HOREXS、宏锐兴)前身是博电子有限责任公司(HOREXS Group立于2009年,专注于存储芯片封装基板业务,在国内存储芯片领域有一定的地位

宏锐兴(HOREXS Group)则是在2020年建厂,主要依托宏瑞兴的基础进行快速扩行快速扩行快速扩弸@高端封装基板制造,产品涵盖如FCCSP, CSP, Sip, eMMC, FBGA, MEMS ,حافظه(BGA)等封装基板制造،该基板类型主要是以BT刚性材料为主,广泛应用航天、工业类等芯片封装领域。

目前,公司总部设在湖北省黄石市,并保留惠州宏瑞兴生产运营基地,并保留惠州宏瑞兴生产运营基地,并保留惠州宏瑞兴生产运营基地,运营基地于深圳市.

公司自成立以来,立足于超薄印刷线路板及半导体封测基板研发、制超薄印刷线路板及半导体封测基板研发、制超薄及半导体封测基板研发、制薄内一流的封装基板制造商,并跻身世界封装基板供应商前列”,为全球响厂等提供一流产品服务.

宏锐兴自成立发展以来,不断深耕工艺提升、研发,并致力于打造自断深耕工艺提升、研发,并致力于打造自身以工艺、品质、服务为关键服务全球客户。

届时欢迎半导体封装、IC设计等各界客户、专家咨询指导。

آخرین اخبار شرکت شرکت HOREXS در نمایشگاه EMAX-Electronics Manufacturing مالزی  0

اطلاعات تماس